Červenec 2013

Výsledky - Nejdojemnější epizoda měsíce (červenec)

31. července 2013 v 21:21
Končí se nám první prázdninový měsíc, takže prázdniny jsou už v polovině. :-( S odchodem měsíce ale přichází i konec měsíční ankety. Po dobu července jste si volili nejdojemnější epizodu ze seriálu. Účastnilo se jí 60 lidí, což je proti minulým anketám, kdy to bylo přes 100 lidí málo, no zároveň je to o polovinu víc, než minulí měsíc, kdy to bylo jen kolem 30. Tak a teď už k výsledku...

Celý článek

Hádka 5 - Rozchod v Paříži (Cody a Bailey)

31. července 2013 v 19:30
Tak a je tady poslední, pátá hádka, která bude soutěžit v anketě o nej Hádku měsíce ze seriálu. Anketa začíná již zítra a potrvá celý měsíc. Co se týče tohoto videa, možná jde zvuk zpočátku trochu později jako obraz, ale časem je to lepší.Známé jsou už všechny hádky, tekže si je připomeňme:
Hádka z epizody Mix mořských příšer (Cody a Bailey)
Hádka z epizody Dokonalý pár (Marion a Emma)
Hádka z epizody Bermudský trojúhelník (Zack a Cody)
Hádka z epizody Ztraceni na moři (Cody a Bailey)
Hádka z epizody Rozchod v Paříži (Cody a Bailey)

Hádka 4 - Ztraceni na moři (Cody a Bailey)

30. července 2013 v 19:30
Je tady čtvrtá hádka z pětice, která bude soutěžit v srpnové anketě o Nej hádku Sladkého života na moři. Poslední hádka bude představena zítra a už za dva dny začíná anketa, trvající celý srpen.


TV program - Sladký život na moři (31. týden)

29. července 2013 v 23:05 Program - SŽnM
Tento krát přináším program s opožděním, za co se omlouvám. Pondělí už je sice za námi, no zbytek týdne před námi, takže snad to až tak nevadí. Co se týče programu, konečně v něm nejsou jenom reprízy, ale i premiéra, a to premiéra Twisteru. V tomto programu najdete také všechny časy, kdy budou obě části reprízované, pro případ, že nestihnete ranní premiéru.


Mimoto se dnes objevila upotávka ne speciální trojdíl Twister na Disney channel. Jakmile bude přidaná na internet, oběví se i na blogu.

Hádka 3 - Bermudský trojuhelník (Zack a Cody)

29. července 2013 v 20:30
Třetí hádka, která bude soutěžit příští měsíc v soutěži o nej hádku seriálu je hádka mezi dvojčaty, a to ta z epizody Bermudský trojuhelník z 2. série. Zbylé 2 hádky se objeví ještě zítra a pozítří a 1. srpna už začíná hlasování.


Hádka 2 - Dokonalý pár (Marion a Emma)

28. července 2013 v 20:30

Tak tohle je druhá hádka, která bude bojovat v srpnové anketě o nej Hádku měsíce. Opět jde o hádku z 1. série, no tento krát z epizody Dokonalý pár mezi Emmou Tutweillerovou a panem Mosebym. Připomínám, že hlasování za hádky začíná 1. srpna.Hádka 1 - Mix mořských příšer (Cody a Bailey)

27. července 2013 v 19:00

Tak je tady první hádka, která bude soutěžit v anketě o nej hádku měsíce. Jde o hádku z epizody Mix mořských příšer mezi Codym a Bailey z první série. Další hádky budou představeny v dalších dnech. Hlasování za hádky začne 1. srpna. A tady je první hádka ve videu. (kvalita není bohužel nic extra)


Ukázka hádek začíná dnes!

27. července 2013 v 16:28 Novinky
Zbívá již posledních 5 dní měsíce červen, pak nastupuje 8. měsíc v roku, srpen. I během srpna budeme pokračovat v anketě Nej měsíce. V srpnu si budete volit nej hádku ze seriálu. 5 vybraných hádek ze seriálu Sladký život na moři jsem zpracoval i do videí a tyhle videa budou na blog přidávané každý den. Tedy nás čeká 5 dní, kdy budeme poznat vždy novou soutěžící hádku. První vybraná hádka bude představena už dnes večer.

Krom toho máte možnost účastnit se tipovačky a tipnout si, jak se bude jmenovat trojdíl Twister česky. Jelikož jde o trojdíl, můžete za správný tip získat až trojnásobek bodů! Tipovačka ZDE.

Tipovačka na názvy epizod 3. série - Twister

26. července 2013 v 22:18 Tipovačka na názvy epizod 3. série
Po velmi dlouhé době se konečně blíží premiéra Sladkého života na moři a tak nás čeká již stará známá tipovačka na její český název. Na začátek se omlouvám, že ji přidávám až teď, ale nebyl jsem celý den doma. Tato tipovačka bude na blogu od teď až do příštího pátku 2. srpna a v sobotu nás čeká premiéra. A teď POZOR! Pravidla budou u této tipovačky trochu změněné. Jelikož Twister je trojdílný speciál, samozřejmě budou všechny tři části nést stejný název. Proto pro všechny tři díly bude platit jedna tipovačka, ale budovat se bude následně. Ten, kdo uhodne přesný název, dostane hned 9 bodů, jelikož za každý díl se dostávají vždy 3. ten, kdo se trefí, ale ne úplně přesně dostává vždy 1 bod, teďka dostane 3, jeden za každou z epizod. Body se budou rozdávat v sobotu po premiéře prvních 2. částí.

Popis epizody: (1. část) Bailey odjíždí s pomocí London do Kettlecornu na narozeninovou oslavu babi Pickettové. Mezitím uzavírá Moseby se Zackem a Woodym sázku o večeři pro Zacka a Mayu + záchodky s držákem na pití pro Woodyho nebo vyleštěnou Fiesta palubu zubními kartáčky od Woodyho a Zacka. Má se hrát basketbal, jenže z Mosebyho malého bratra se vyklube Dwight Howard a jeho kamarádi z NBA. Cody hledá Bailey, protože se ani nerozloučila. Když ji volá, spojení je záhadně přerušeno. (2.část) Cody brzy přijíždí do Kettlecornu, ale Bailey s London ještě nedorazili. Navíc zjišťuje, že Baileynin otec ho nenávidí. Když se Bailey s London ukážou, Cody se pokusí říct Bailey o svých citech, ale je přerušen Moosem. Mezitím se na lodi odehrává zajímavá zápletka, kdy se Zack vydává za lodního manažera a vydělává tak na účet Mosebyho. Zpět v Kettlecornu se Cody napodruhé dostává k Bailey, ale tentokrát je přerušen přicházejícím tornádem. V krytu přichází přetahovaná o Bailey, kdy se udeří o poličku a omdlí. Ve snu se musí rozhodnout jakou cestou se v zemi Oz vydat. Po probuzení učiní stejné rozhodnutí. "Cody, nikdy jsem tě nepřestala milovat"Cody ji odpoví, že na ni také nikdy nepřestal myslet, a Cody a Bailey s polu opět chodí. Tornádo odešlo a všichni sčítají škody. London však není k nalezení. (3. část) Poté, co se najde London, Cody využije jejího otce, aby pomohl Pickettovým s financemi na opravu farmy. Jenže pan Tipton má s Kettlecornem jiný plán. Poté, co zjišťují zprávy o tornádu Zack, Woody a Moseby, dávají se k armádě, aby se do Kettlecornu dostali. Pomáhají v plánu na změnu názoru pana Tiptona. Až díky samotné London se to povede. Díky babi Pickettové navíc Bailey získává peníze, potřebné k návratu na loď.

Stačí tedy napsat do tajného komentáře, jak si myslíte že se bude trojdíl jmenovat a to je vše :-)

Diplomy za Bleskovku 11

24. července 2013 v 19:14
Tak konečně po potížíci s počítačem přináším slibované diplomy za 11 bleskovku. Vím, že nejsou dokonalé, ale snad se líbí :-). VŠECHNY V CELÉM ČLÁNKU.