Červen 2013

Prázdniny jsou tady!

29. června 2013 v 14:55 Novinky
Tak den, na který čeká snad každý student, včera nadešel. Včera byl totiž poslední den školního roku a tímto dnem se začali dva měsíce plné slunce, pohody, vody a relaxace. Bez školních povinností a každodenního ranního stávání. Zkrátka 2 úžasné měsíce. V červenci nás žádné nové premiéry Sladkého života na moři nečekají. Ale prázdniny by stejně neměli být o televizi nebo o počítači. Běžte raději ven, užívat si léto. Za chvíli nám končí červen, který byl pro tento blog vážně zlý. Trable s počítačem způsobilí, že tady bylo tento měsíc hrozně málo článků a o hodně poklesla i návštěvnost. Ta ale klesá už od dubna. To mě hrozně moc mrzí, ale doufám, že se z toho blog dostane a nebude v nějaké vážné krizi. Tak to je snad vše. Ještě vám tedy popřeju, aby bylo vaše léto přesně takové, jaké chcete, abyste si ho užili a strávili co nejlépe. A krom toho, jaké bylo vysvědčení?

Styl 29 - This is Summer!

24. června 2013 v 20:38 Vzhled stránky

22.6.2013 - 16.7.2013

Layout č. 29
22.6.2013 - 16.7.2013
Barvy: žlutá, modrá
Fotky: Promo k 2. sérii
Mé hodnocení: 95%
Něco o něm:
Léto přichází a s ním se i blog zahaluje do svěžích barev ve svěžím stylu. Snad se vám vzor bazénovcýh kachliček líbí. Bude tady celou první polovinu léta.

TV program - Sladký život na moři (26. týden)

22. června 2013 v 20:37 Program - SŽnM
Potíže s počítačem protrvávají, no po dvou týdnech, kdy tady nebyl tv ptogram pro Sladký život na moři jsem se ho rozhodl přinést alespoň v provizórní podobě. Čas repríz se hodně změnil a tak už Sladký život přes den neuvudíte. Bude už chodit pouze brzy ráno. Jediné reprízy přes den budou o víkendu v starý čas 16:20. Jenom doufám že tímto Disney neodsouvá seriál na druhou kolej a že zbylé premiérové epizody ještě odvysílá! Takže tady ten "smutný" program je:

Pondělí 24.6.
6:50 1x11 Dokonalý pár
7:15 1x12 Maminka a Swami

Úterý 25.6.
6:50 1x13 Meddie na palubě
7:15 1x14 Když jste v Římě...

Středa 26.6.
6:50 1x15 Hypnotizér
7:15 1x16 Máma s tátou na palubě

Čtvrtek 27.6.
6:50 1x17 Lumpárny
7:15 1x18 Žbluňk a odpadky

Pátek 28.6.
6:50 1x19 Mnoho povyku pro nic
7:15 1x20 Zranění

Sobota 29.6.
6:00 1x11 Dokonalý pár
6:25 1x12 Maminka a Swami
16:20 3x10 Potíže v Tokiu

Neděle 30.6.
6:00 1x13 Meddie na palubě
6:25 1x14 Když jste v Římě...
16:20 3x12 Den volna

Bude v srpnu konečně premiéra?

20. června 2013 v 17:12
Tak to je otázka! Poslední premiéra epizody 3. série Sladkého žvota na moři byla ještě v dubnu a od té doby nic. Celý květen a červen jsme se museli zaobejít bez jakékoliv premiéry našeho seriálu. Zatím bylo odvysíláno 11 epizod 3. série, tedy přesná polovice. Je ale otázné jestli se zbylé epizody stihnou tímto tempem odvysílat ještě letos. To je ale ještě vzdálená budoucnost. I další celý měsíc se není na co těšit. I červenec bude bez premiéry. Nabízí se tedy otázka, bude už konečně v srpnu nějaká ta premiéra? To ještě známo není. Program vyjde až začátkem července, takže na odpověď si ještě počkáme. Ale co myslíte vy? Bude už konečně v srpnu nějaká premiérová epizoda Sladkého života na moři? Hlasujte v anketě.

Pořád v krizi

19. června 2013 v 19:58 Novinky
Počítač ještě pořád nic takže období bez článků pokračuje. Zřejmě však budu mít dočasně alespoň notebooke takže tu budu snad častěji, jelikož je to pořád praktičtější jako mobil. A co vy? Jak si v tonto krásném no možná už i moc horkém počasí? Před námi už jenom jeden kompletní týden školy takže věřím, že už se těšíte. To je z této krátke informace vše. :)

Bleskovka 11: Sladký život Zacka a Codyho

15. června 2013 v 19:54 Bleskovky
Už po delší době je tady bleskovka. Byla slíbená ještě koncem května no nevyšlo to. Tahle bleskovka je zaměřená pouze na seriál Sladký život Zacka a Codyho. Dvě otázky se týkají i blížícího se léta. Jelikož počítač pořád nejde a články přidávám cez mobil menší problém bude s diplomy. Ty se cez mobil dělat samozřejmě nedají takže ty budou možná trochu později ale určitě budou!

▼▼▼

1) Měl si rád seriál Sladky život Zacka a Codyho?
2) Která postava byla tvá nejoblíbenější?
3) Jak se jmenoval hotel v kterém se vše odehrávalo?
4) Koho nebo co cgceš na diplom?
5) Jakou praci v hoteli dělala Carey?
6) Jak se jmenoval hotelový údržbář?
7) Těšíš se na léto?
8) Jak anebo kde ho strávíš?
9) Zpět k SžZaC... V kterém patře Zack a Cody bydleli?
10) Kolik sérií seriál měl?

Takže je to jednoduché. Odpovězte na otázky a máte cenu. :-)

Potíže...

11. června 2013 v 15:13 Novinky
Asi jste si všimli, že poslední dny tady nic nebylo. Nebyl přidán ani klasický program na nasledující týden, který se na blogu objevuje každý víkend. Tento víkend tady nebyl a to z důvodu, že se nám pokazil počítač. Tenhle článek píšu z mobilu. Nevím kdy se to dá do pořádku, takže po tu dobu tady asi nic moc nebude. Když tak se budu snažit přidávat alespoň něco přes mobil. Díky za pochopení.

Premiéry červenec 2013

5. června 2013 v 17:02 Disney Channel
Poměrně brzy tady máme program na červenec. Ale není důvod na radost. Počet premiér v červenci je tak malý, jak jsem já osobně ještě nezažil. Možná to tady už někdy bylo ale ten rok a půl co zpracovávm premiéry se to ještě nestlo. Čekají nás totižto pouze 3 premiérové epizody. A zkuste hádat. Ani jedna z nich opět není Sladký život. Takže už 3 měsíc bez premiéry... Začíná to být opravdu blbý. Doufejme jen, že program ještě bude aktualizován! A ty pouhé tři premiéry jsou u seriálů Farma R.A.K., Austin a Ally a Královská dvojčata. Ostatně celý "dlouhý" program najdete v celém článku.

TV program - Sladký život na moři (23. týden)

2. června 2013 v 17:41 Program - SŽnM
Opět přináším rozpis repríz pro Sladký život na moři v tomto týdnu. Dobré je že tam máme zastoupení všech 3. sérii...


Červen - Nej padouch/záporná postava měsíc

1. června 2013 v 15:16 Nej ... měsíce
V 6. měsíci - červnu nás čeká další anketa. Opět možná trochu netradičnější téma no myslím, že o to zajímavější. Budete si volit nej záporní postavu neboli padoucha. Do této skupiny byli zařazený tyhle:

Strážník Simms - představil se v epizodě 1x02 Papouščí ostrov. Uvěznil London, Mosebyho, Bailey, Zacka, Codyho a Woodyho do věznice kvůli tomu, že byl naštvaný na pana Titpona s ním i na jeho dceru London. Kvůli němu se totiž na ostrově vykáceli všechny stromy a papoušci, někdejší dominanta ostrova zmizeli. Na závěr se s ním však dokážou dohodnout, no díky jeho chování se může zařadit mezi "padouchy"

Ashton - představil se v epizodě 1x04 Ledvina všech moří. Je to přítel Violet, bohaté no milé dívky, s kterou se zaplete Zack. Ashton, rozmazlený, bohatý a snobský kluk se snaží vznikající lásku mezi Zackem a Violet překazit a tak hodí na Zacka krádež drahého šperku, ačkoliv on sám je zlodějem. A proto mu patří čestné místo mezi zápornými postavami.

Agentka rudý prst - představila se v epizodě 2x01 Špión, který mě zmanipuloval. Je to tajná agentka, která vlastní tajný mikročip. Díky agentu Smithovi, který čip chce a pověří tímto případem Zacka a Codyho se s ní dvojčata zapletou. Nakonec jsou agentkou uneseni, jelikož to vypadá tak že agentka Rudý prst je padouch. I když se nakonec ukáže, že není, i tak myslím, že do této skupiny prostě patří.

Jean Luc - představil se v epizodě 2x28 Rozchod v Paříži. Je to francouzský pouliční umělec. Po střetnutí s Bailey ji začne balit a snaží se překazit její vztah s Codym. To se mu dokonce i podaří, protože je jedním z důvodů, proč nakonec dochází k jejich veliké hádce. Je to veliký sukníčkář co dokazuje i to, že Bailey brzy vystřídal za London.

Moose - představil se v epizodách 1x19 Mnoho povyku pro nic a 3x18 Twsiter, part 2. Baileyn bývalý přítel s Kettlecornu. Díky London se dostává v první sérii na loď, kde se snaží opět sbalit Bailey a nahovořit ji na odchod do Kettlecornu. Sice se mu to nepodaří, no když ve třetí sérii Cody a Bailey Kettlecorn navštěvují, opět se setkávají a Moose se opět snaží dát s Bailey dohromady a zabránit tomu, aby se vrátila ke Codymu.


HLASOVÁNÍ UKONČENO

VÝSLEDKY ZDE