Květen 2013

Výsledky - Nej pár měsíce (květen)

31. května 2013 v 20:44
Tak i pátá anketa skončila. Součástí blogu byla celý květen a volili jste si váš nejoblíbenější pár. Jsem rád, že i v této anketě se účastnilo přes sto lidí, přesněji 127 návštěvníků. Pořadí bylo opět napínavé. Soutěžili páry Cody a Bailey, Zack a Maya, Marion a Emma, Zack a Maddie, Woody a Addison. A jak to tedy dopadlo?

Celý článek

Hlasujte za Nejlepší pár jen do zítřka

30. května 2013 v 17:41 Novinky
Už zítra nám končí měsíc. S ním bude u konce i kvěnová anketa. Celý květen jste si volili nejhezčí pár ze Sladkého života, a ještě poŕád můžete hlasovat. ANKETA ZDE. Ale pozor! Hlasování končí zítra večer. No a jaká anketa nás čeká v červnu? Možná bude opět trochu netradičnější. Budete totiž moci hlasovat za nej padoucha, nebo jednoduše zápornou postavu ze Sladkého života na moři. Začátek této ankety bude za 2 dny, tedy v sobotu. Prozatím vše, a přeji hezký zítřek, konečně zase konec týdne :-)


The suite life cz magazín číslo 1

28. května 2013 v 20:21 The suite life cz Magazín
Tak konečně po dlouhé době je magazín hotový! Menším problémem však je, že časopis měl být původné hotový už začátkem května a tak tam najdete i kopec neaktuálních informací. Časopis má opravdu daleko do dokonalosti jelikož je to úplně první číslo a můj úplně první časopis. Tak prosím berte na to ohled :-) Myslím že dost řečí. Časopis najdete ke stažení po kliknutí na odkaz.

Magazín ke stažení ZDEP.s. ohlasy a dotazy pište do komentářů, nebo přímo na můj e-mail Orgpal.15@gmail.com

TV program - Sladký život na moři (22. týden)

26. května 2013 v 15:57 Program - SŽnM
Je tady opět program na nasledujíci týden v rámci repríz Sladkého života. Opět jenom repríz, protože žádné premiéry se nedočkáme.


Další fiasko

25. května 2013 v 16:33 Novinky
A je to zase tady. Po dlouhém měsíci jsme se těšili konečně na premiéru (tedy alespoň já určitě) a opět nastala změna programu. Disney channel si už opravdu asi dělá co chce, hlavně s epizodami Sladkého života. Místo premiéry Ghost and Mr. Martin se můžete podívat akorát tak na reprízu epizody Maya. Nejhorší na tom je, že teď netušíme, kdy premiéra bude. V květnu ani v červnu zřejmě ne. Takže nás čeká zaručeně další měsíc bez Sladkého života na moři. Doufejme že to nebude i víc, protože i to je možné. Kdy tedy tato epizoda bude, a kdy konečně uvidíme nějakou novou premiérovou epizodu Sladkého života na moři na našem "úžasném" Disney channelu je ve hvězdách. Snad se toho dožijeme...


Zítra konečně opět premiéra!

24. května 2013 v 20:43 Novinky
Jak jste si mohli všimnout, do rubriky zajímavosti přibyla další zajímavost. Najdete zde rozpis všech epizod s tím, kdy kdo chyběl, nebo naopak kdo kdy účinkoval. Už dlouho zmiňovaný časopis, na který se podle vašich ohlasů již těšíte, by mohl vyjít už opravdu v nejblížší době, jelikož chybí už jen pár stránek. No a zítra konečně po dlouhém měsíci oživení víkendu o jednu premiéru Slakdého života na moři. V 16:20 se těšte na Ghost and Mr. Martin! A užijte si ji, protože nejbližší měsíc bohužel opět premiéra nebude :-( A s premiérou je spojena i tipovačka a tak se konečně už zítra dovíme, zda jste tipovali název této epizody správně. :-)

Obsazení v epizodách

23. května 2013 v 18:44
V této rubrice, která patří pod zajímavosti, se dovíto kdo, v jaké epizodě chyběl, nebo naopak kdo z hostujících hvězd byl kdy v seriálu. Také tady najdete jména speciálních hostů, který zavítali do Sladkého života na moři.