Duben 2013

Výsledky - Nej Londonin Outfit měsíce (Duben)

30. dubna 2013 v 20:21
V pořadí už čtvrtá anketa, která tady byla během celého měsíce duben je ukonce. Téma bylo mylsím celkem zajímavé, netradiční. Volili sjte si nejhezčí Londodin Outfit během Sladkého života na moři. I tato anketa si zachovala velikou přízeň, protože s ejí zúčastnilo až 187 lidí. Opět úžasné číslo. Každému kdo zahlaosval děkuju. Bylo to opravdu napínavé, protože všechny outfity byli hezké a každý získal celkem velký počet hlasů. Od zítřka nás čeká nová anketa o Nej PÁR měsíce. A kdo tedy vyhrál tuto

O nej Outfitě bude rozhodnuto Dnes!

30. dubna 2013 v 17:24 Novinky
Jelikož dnes máme poslední dubnový den, už dnes budeme poznat výsledky dubnové ankety o nej Londonin outfit. Ještě však není rozhodnuto! Pořád ještě můžete hlasovat za to oblečení, které se vám nejvíce líbí a to TADY. Výsledky tady budou kolem 20:00. Krom toho TADY právě probíhá i tipovačka o česká název epizody The Ghost and Mr. Martin. Ačkoliv tipovačka je už teď. V neděli sem zjistil, že program byl aktualizován a premiéra nebude tuto sobotu ale až sobotu 25.5. o tom více informací ZDE. Nej ... měsíce bude pokračovat i v květnu a jak už jsem pár krát řekl, trémou bude Nej pár měsíce. Tak si užijte dnešek i zítřejší volno :-) Dnes ještě výsledky!


Změna v programu!

28. dubna 2013 v 21:25
Nadpis mluví za vše. Disney channel dost často mění program. To se stalo i teďka, při programu na květen. Tento krát se to ale týká i samotného Sladkého života na moři. Premiéra ohlášená na příští sobotu v 8:05 nebude. Měla mít premiéru epizoda The Ghost and Mr. Martin. Této epizody se v květnu dočkáme, ale až 25. května v 16:20. Jelikož měla být už tuto sobotu, o tuto epizodu právě probíhá i Tipovačka. Ta bude trvat do soboty 5.5., pak bude ukončena. Na výsledky si teda budeme muset počkat až 3 týdny. Horší to však je z epizodou My sister Keeper, která měla mít premiéru 25.5. v 8:05. Ta bude také zrušená a žádný termín v květnu už nemá. Budeme si nani teda zřejmě muset počkat až do června. Program na červen by se snad už mohl oběvit v průběhu tohoto, nebo spíš příštího týdne.


TV program - Sladký život na moři (18. týden)

28. dubna 2013 v 20:31 Program - SŽnM
Je tady program na další týden. Ve středu trochu slabý, protože máme svátek ale opět se na obrazovky dostane i 1. série. To je myslím moc dobrá zpráva. Můžete si ale všimnout že v sobotu sem vynechal premiérovou epizodu Ghost and Mr. Martin. Důvod je ten, že tato epizoda zřejmě mít premiéru NEBUDE! Více informácí vám ještě přinesu...

3x12 Den volna

28. dubna 2013 v 19:54
Celá epizoda

 

Jestli nejde spustit, odkaz na zkouknito.cz je TADY

Výsledky tipovačky - Senior Ditch Day

28. dubna 2013 v 14:45
Opět je za námi další premiéra. Tentokrát epizody 3x12. V pořadí je to už 11 epizoda vysílaná ČR, což znamená že jsme teď přesně v půlke 3. řady. To ale jenom pro zajímavost. Po odvysílání epizody jsme se dozvěděli její český název, který zní DEN VOLNA.

Vaše tipy:
Katka 219 - Záškolácký den - 1 bod
Zuzanka - Den seniorů - 0 bodů
Lucka - Den se seniory - 0 bodů
Elíís - Seniorský den - 0 bodů
Muj tip - Seniorový plážový den - 0 bodů
Lola - Den volna - 3 body

O tom, že toto kolo tipovačky nebylo snadné není pochyb. Tentokrát se přesně netřefil téměř nikdo. Uznal jsem i název Záškolácký den, protože to má přecě něco společného. Lola se dokonce třefila úplně přesně.

Tabulka po 4. kole

MístoSoutěžícíBody
1Zuzanka5b
2 - 3Ellís4b
-Kaaja4b
4 - 6Ka-chan3b
-Bailey3b
-lola3b
7Katka2192b
8 -10Monika1b
-Candy1b
-Lucka1b
11-12OOoOoOo0b
-Muj tip0bTipovačka na názvy epizod 3. série - The Ghost and Mr. Martin

27. dubna 2013 v 22:13 Tipovačka na názvy epizod 3. série
Jak už jsem zmiňoval, v tomto období jsou premiéry Sladkého života jedna hned za druhou a tak nám tady vzniknul problém s tipovačkami. Jednu sme už museli přesunout o týden dříve, protože epizody 3x10 Trouble in Tokyo a 3x13 My sister Keeper mají premiéru hned den za sebou a teď je tady další premiéra. To už příští sobotu. Za normálních okolností by tipovačka začala už včera večer, ale jelikož až do malé chvíle ještě probíhala minulá tipovačka, tato začíná až teď. Bude tedy trvat o den méně. Od této soboty do příštího pátku večer. A v sobotu 4.5. po premiéře se dovíme výsledky.

Popsi epizody:
Loď kotví u New Orleans, kde se nachází vrak staré lodi. Zack si myslí, že duch kapitána se jej snaží kontaktovat. Mezitím, London a Bailey zjišťují, že Moseby je výborný klavírista, ale s obrovskou trémou, kterou chtějí za každou cenu odstranit...

Tak pravdila jsou opět stejné a velmi jednoduché. Stačí napsat do komentáře, jak si myslíte, že se tato epizoda bude jmenovat česky.

Tipovačka na Senior Ditch Day byla ukončena

27. dubna 2013 v 20:37
Přesně v 20:30 byli komentáře uzavřeny a tím pádem také tipování do v pořadí už 4. tipovačky o název Senior Ditch Day. Už zítra ve 14:00 má tato epizoda premiéru, takže výsledky této tipovačky můžete čekat krátko poté. Nejpozdějí do 16:00. Premiéry jsou teďka opravdu jedna po druhé, protože už příští sobotu nás čeká další epizoda. To je samozřejmě super no z hlediska tipovaček to není až také dobré. Jedna tipovačka nestihne ani skončit, a už je na řadě další. Proto je i tipovačka o název epizody 3x11 o den kratší. Měla začít už včera, ale kvůli této tipovačce, začíná až dnes večer. Tedy už za chvíli.

3x10 Potíže v Tokiu

27. dubna 2013 v 18:13
Celá epizoda

 

Pokud nejde spusit, odkaz na zkouknito je TADY

Výsledky tipovačky - Trouble in Tokyo

27. dubna 2013 v 16:25
Dnes v 14:00 začal speciál "Kolem světa se Zackem a codym a byla tak odvysiálaná "premiérová" epizoda Trouble in Tokyo. (Tím že už byla vysílaná předtím se nebudeme zabívat). Epizoda dostala oficiální český název POTÍŽE V TOKIU.

Vaše tipy:
Bailey - Potíže v Tokiu - 3 body
Kaaja - Trable v Tokyu - 1 bod
Zuzanka - Trable v Tokiu - 1 bod
Elíís - Problémy v Tokiu - 1 bod
Lucka - Trable na Japonský způsob - 0 bodů
Katka219 - Trable v Tokyu - 1 bod

Tento krát jeden člověk - Bailey uhodla přesný název. Většina z vás neuhodla slovo "potíže" a většinou psali "trable" nebo "problémy" ale ty získavají alespoň 1 bod. Lucka bohužel bez bodu.

Tabulka po 3. kole

MístoSoutěžícíBody
1Zuzanka5b
2 - 3Ellís4b
-Kaaja4b
4 - 5Ka-chan3b
-Bailey3b
6 - 9Monika1b
-Candy1b
-Lucka1b
-Katka 2191b
10OOoOoOo0bS

Z této 3. tipovačky vše. Už dnes večer v 20:30 však končí 4. tipovačka o název Senior Ditch Day. Máte tedy poslední šanci tipovat.