Březen 2013

Výsledky - Nej herec/herečka měsíce (Březen)

31. března 2013 v 20:09
Březnová anketa skončila přesně v 20:00. Už zítra nás čeká další, možná trochu netradiční, protože celý duben budete vybírat "Nejlepší Londonin outfit" neboli oblečení, které v Sladkém životě předvedla. Teď ale zpět k této anketě. Hlasovali jste o nej herci a herečce. Tento krát se ankety zúčastnilo až ohromných 245 lidí, což je ještě téměř o sto víc jak u únorové ankety. Za přízeň vám vážně moc děkuju. Celý průběh byl napínavý, protože stav byl pořád až do samého konce vyrovnaný. Nakonec jste ale o pouhý hlas rozhodli. A jak? Výsledky v Celém článku.

Úžasný březen pomalu za námi...

31. března 2013 v 18:14 Novinky
Dnes máme poslední březnový den. Už dnes tedy končí březnová anketa o nejlepšího herce/herečku ze Sladkého života na moři. Boj je velice vyrovnaný, hlavně mezi dvěma hlavními postavami. Každý hlas teda rozhoduje, takže hlasujte -TADY Hlasovat máte možnost do 20:00 kdy bude hlasování ukončeno a krátko poté se tady objevý výsledky :-)

Kdyby mám ohodnotit jaký byl tento měsíc pro blog tak mám jenom jedno slovo. Úžasný! Z hlediska návštěvnosti se stal březen 2013 nejúspěšnějším měsícem. Zatím zaznamenal březen 1359 návštěv no do půlnoci se toto číslo možná ještě o pár lidí navýší. Březen tedy z hlediska návštěv za měsíc předběhnul loňský rekord za měsíc, z února 2012 kdy byla návštěvnost za měsíc 1319 lidí. V březnu byl ale také překonán počet návštěv za den. Stalo se tak minulý čtvrtek 28.3., kdy tady za den bylo 78 lidí. Byl tak překonán rekord z 2. prosince 2012, kdy tady bylo za den 73 návštěvníků. Máme tady za sebou velmi úspěšný měsíc. Já jenom doufám že čísla nepujdou dolů ale právě naopak, buduou dále stoupat. Nebo alespoň ať zůstanou tam kde jsou :-) Za přízeň v tomto měcíci moc děkuju. Trochu mě ale mrzí že do AFFS se pořád přihlásili jenom 4 lidi. Jestli chci otevřít AFFS potřebuji alepsoň 7, takže jestli se vám tento blog alespoň malinko líbí a chodíte sem tak se hlaste TADY. Já ještě jednou děkuju za úžasnou návštěvnost v březnu. A nezapomeňte, za chvíli bude ukončení ankety o nej herce/herečku tak ještě hlasujte... :-)


Diplomy za Najdi 10 velikonočních rozídlů

31. března 2013 v 16:51 Najdi 10 rozdílů!
Tak snad se vám diplomy za velikonoční soutěž budou líbit. Snažil jsem se je sladit do jarního stylu. Všechny najdete v celém článku...


Vyhodnocení - Najdi 10 velikonočních rozdílů!

31. března 2013 v 13:26 Najdi 10 rozdílů!
Najdi 10 rozdílů jsem již ukončil. Účast byla opět celkem dobrá. Velikonoční soutěže se zúčastnilo 5 návštěvníků, takže účastněným děkuju. Dnes by také mohly byt hototvé i diplomy. A teď se pojďme podívat jak to dopadlo:

Tady jsou účastníci:
Bailey - našla 10 rozdílů
Zuzanka - našla 10 rozdílů
Elíís - našla 10 rozdílů
Lucka - našla 10 rozdílů
Kaaja - našla 10 rozdílů

A tady byly tento krát rozdíly:
1. V křoví nalevo je červená kytka navíc
2. Oranžové lýzátko má fialovou barvu
3. Na lavém sloupu se táhnou kytky
4. Bailey má jinou mašly
5. V košíku, který drží Bailey je kočka
6. Moseby má hnědé kalhoty
7. Dolu pod zábradlím je noha navíc
8. Vpravo je zahradní trpaslík
9. Na domě je okno navíc
10. V pravo je lýzátko navíc

Rozdíly graficky:

TV program - Sladký život na moři (14. týden)

30. března 2013 v 19:24 Program - SŽnM
Je tady další program na 14. týden v tomto roce. Začátkem týdne, v pondělí a v úterí, jelikož máme ještě pořád volno má Disney channel pozměnněný program ale od středy se reprízování Sladkého života vrací do starých kolejí. Budeme ale mít ještě o jednu reprízu navíc v 15:35, ale je to ta samá jako večerní ve 20:00. No podívejte se sami na celí program.

Ještě pořád se můžete zůčastnit Najdi 10 rozdílů - TADY


Najdi 10 velikonočních rozdílů! (08)

28. března 2013 v 16:56 Najdi 10 rozdílů!
Tak Velikonoce jsou už zase po roce tady a tu na blogu jsem si pro vás připravil alespoň nějakou soutěž týkající se těchhle svátků. Je to soutěž najdi 10 rozdílů. Pravdila sou jasné a jednoduché. Do komentáře napíšete všechny rozdíly, které jste našli a také nezapomeňte napsat i koho nebo co chcete na diplom.


Premiéra Trouble in Tokyo již proběhla?!

27. března 2013 v 20:24 Novinky
Do uší se mi dostalo, že minulou neděli v 8:05 byla prý odvysílaná epizoda Trouble in Tokyo. Tato epizoda však měla být vysílaná až 27. dubna v rámci speciálu "Kolem světa se Zackem a Codym". Jestli vážně byla ale NEVÍM. Žádný oficiálny zdroj totiž nemám, jen to co jste mi napsali někteří z vás, takže tato informace vůbec není stoprocentně jistá. Ikdyby ale byla, tato premiéra vůbec nebyla ohlášená, a 8:05 je ještě dost brzy, takže moc lidí tuhle epizodu asi nevidělo. Pro věčinu to tedy bude premiéra až toho 27. dubna. Pro mě osobně taky, takže v zásadě se nic nemění. Týden před 27. duban bude normálně tipovačka na název a v sobotu 14:00 věčina z nás poprvé uvidí novou epizodu Trouble in Tokyo. Takže v podstatě se vůbec nic nemění...

A ještě oznam. V pátek nebo možná už zítra můžete na blogu také čekat speciální "Najdi 10 rozdílů" s velikonoční temou. Přeji ještě hezký večer a počátek velikonočních práznin :-)


''Kolem světa se Zackem a Codym''

25. března 2013 v 17:10
Disney channel si pro nás připravid v dubnu další speciál se Sladkým životem na moři. Obě dubnové premiéry jsou součástí tohoto programového speciálu.KOLEM SVĚTA SE ZACKEM A CODYM
Programový speciál

v sobotu 27. a v neděli 28. dubna v 14:00

Obepluj svět na luxusní lodi S.S. Tipton se Zackem, Codym a jejich kamarády. V sobotu 27. a v neděli 28. dubna v 14:00 navštíví mnoho zemí a zažijí spoustu dobrodružství. Na Disney Channelu se totiž bude vysílat hned několik epizod seriálu Sladký život na moři.

Všechny epizody budou zahájeny úplně novou show. Její premiérová epizoda se bude vysílat v soboru 27. dubna v 14:00. V této show dvojčata navštíví Carey při natáčení japonské reklamy a Zackovi se podaří zničit pódium. Carey nemá dost peněz na zaplacení škod a tak kluci vezmou práci ochutnávačů nápojů.
zdroj: CHANNELS.cz

Na tento speciál se tedy můžete těšit už 27. dubna. Premiéru ve 14:00 bude mít epizoda 3x10 Trouble in Tokyo, kde loď S.S. Tipton kotví v Tokyu. Poté bude nasledovat repríza epizody 1x14 Když jste v Římě, kde navštěvují Zack a Cody právě Řím. Tento speciál však pokračuje i v neděli 28.4. další premiérou ve 14:00, epizodou 3x12 Senior Ditch Day a poté se můžete těšit na další reprízovou epizodu 1x13 Maminka a Swami, kde popluje loď až do Indie. Nenechte si tedy ujít program "Kolem světa" už 27. dubna na českém Disney channel.

TV program - Sladký život na moři (13. týden)

23. března 2013 v 17:30 Program - SŽnM
Opět vám přináším program na celý příští týden. Najdete v něm všechny reprízy během 13. týdne, tedy od 25.3 do 31.3. Jen pro informaci, ve čtvrtek, jelikož už začínají velikonoce se mění čas vysilání, ale to pouze jen na svátky. Poté už bude opět Sladký život na Disney channel vysílán ve stejných časech, dokonce přibide vysilání i v 15:35 ale o tom až příště.


Proma na blogu

22. března 2013 v 17:37 Novinky
Na blog jsem uvěřejnil anglické i české upoutávky na jednotlivé díly a řady Sladkého života na moři. Najdete tam uputávky z českého Disney, které si ještě možná pamatujete, a také zajímavé americké proma, které jste možná nikdy neviděli. Novou rubriku spadající pod "zajímavosti" najdete přímo TADY.

Dalé vám jenom připomenu ža poŕád můžete hlasovat za vašeho nej Herce TADY, v anketě měsíce březen. Zůstává nám pouhých 9 dní ankety, a od dubna jí vystřídá anketa o nejlepší Londonin outfit ve Sladkém životě na moři.

Rovněž se pořád můžete hlásit do AFFS. Pořád se nikdo nový nepřihlásil, máme jenom 4 lidi což je málo. Jestli chodíte na tento blog a líbí se vám, hlaste se TADY.

Novinky žádné. Dubnové premiéry a tipovačky pro ně jsou ještě daleko, protože premiér se dočkáme až poslední dubnový víkend, takže až za měsíc. Zatím tedy vše.. :-)