Únor 2013

Výsledky - Nej epizoda měsíce (Únor)

28. února 2013 v 17:14
Anketa, která se mezi vámi stává oblíbená, byla přesně o 17:00 u konce. Samozřejmě že jenom ta únorová. Už zítra nás čeká březnová. Celý únor jste však vybírali nejlepší epizodu. Zpočátku se zdálo, že je rozhodnuto, no později, když sem dal anketu i do menu se karty zamíchali. Celkově se ankety zúčastnilo až 154 lidí, což jsou vážně úžasné čísla. Pro porovnání, lednové ankety se zúčastnilo 30 lidí. Myslím ale, že dost řečí. Výsledky a i kompletní pořadí v celém článku.

Stills dokončené

27. února 2013 v 20:16
Rubriku zajímavosti jsem opět rozšířil o stills. Stills je něco jako promo fotky k sezónám. Můžete se podívat sami v rubrice zajímavosti v menu. Již zítra tady máme poslední únorový den. Čeká nás tedy ukončení únorové ankety o nej epizodu a také její výsledky. Den na to, v pátek odstartuje nová anketa o nej herce/herečku. V pátek bude také ukončena tipovačka. Do obou soutěží se ale ještě pořád můžete zapojit. Jelikož už v pátek začne březnová anketa, můžu odhalit témata těch dalších. V dubnu budeme volit nejlepší Londonit ohoz a v květnu nás čeká volba nejlepšího páru. Jsem zvědav, jak rozhodnete. A ještě k té aktuální anketě, výsledky jsou pořád hrozně těsné, takže každý hlas může pomoct té vaší epizodě. A jen pro zajímavost, ankety se už teď účastnilo 140 lidí, což je úžasné číslo. Možná to bude tím, že jsem ji dal i do menu. Co na tom ale záleží. Hlasujte a rozhodujte. :-)


Stills k seriálu

27. února 2013 v 17:10
K zajímavostem přidávam i novou rubriku stills k jednotlivým sezónám. Co to vlastně je? Jsou to ficiální fotografie k sériím. Najdete tady všechny série, dokonce i stills k filmu.


Styl 25 - Party!

25. února 2013 v 19:30 Vzhled stránky

25.2.2013 - 18.3.2013

Layout č. 25
25.2.2013 - 18.3.2013
Barvy: mix barev
Fotky: 3x08, 3x09 + fotky herců
Mé hodnocení: 1
Něco o něm:
Možná i z důvodu že bude mít premiéru epizoda Party On! tady máme divočejší Layout, evokující atmosféru párty. Dlouho jsem vymýšlel téma na nový layout, a myslím, že to dopaldo celkem dobře. A co si o něm mylsíte vy?

Co bude tento týden?

24. února 2013 v 20:30 Novinky
Víkend je zase za námi. Tento týden bude na blogu celkem živí. Ještě začátkem týdne se objeví nový Layout, jelikož končí měsíc, budeme tady mít vyhodnocení měsíční ankety o nej epizodu, vzápětí na novou anketu. V pátek ukončíme tipovačku, protože v sobotu nás už čeká další premiérová epizoda. Takže je toho dost. K tomu když se objeví nějaké novinky a tak dál :-) Jak už jsem řekl, končí nám období bez premiér a teď nás čekají opět dva týdny s premiérovými epizodami. Brzy by se taky mohl objevit program na duben. Jestli to bude již tento týdne nevím, myslím že ne, ale určitě to není vyloučeno. Uvidíme :-) Ode mě asi vše, jenom ještě připomenu, že si můžete zatipovat český název epizody Love and War TADY.


Tipovačka na názvy epizod 3. série - Love and War

22. února 2013 v 19:37 Tipovačka na názvy epizod 3. série

První kolo je tady! Sami jste rozhodli, že byste Tipovačku uvítali, tak je tady :-). Věřím, že váš zájem o tuto soutěž bude pokračovat a budete se zúčastňovat. Jak to bude celé probíhat? kompletní PRAVIDLA najdete tady. Krátce je ještě jednou zopakuji. Do komentáře stačí napsat váš Tip na český název. Jak si myslíte, že se bude epizoda Česky jmenovat. Nejsou žádné možnosti, pouze váš tip. Tipuje se celý týden do příštího pátku. Až budeme znát v sobotu název epizody, budou tady výsledky. Tento týdne budeme tipovat název epizody Love and War. Přidávám i popis.


Popis epizody:
Zack a Maya jsou pár. Maya zve Zacka na "Básnický večer", ale Zack má již smluvenou hru s Woodym, Codym a Mosebym. Cody mu v peripetiích lásky pomáhá, sám se však snaží nadále zapomenout na svou lásku - Bailey. Mezitím Bailey a London vyučují ve školce. Bailey nátlak dětí včele s London neunese, ale vše se nakonec proti London obrátí...

Takže jaký máte tip? Jak se bude podle vás epizoda Love and War jmenovat po česky? Tipujte do komentářů...