Leden 2013

Herci a postavy dokončené...

30. ledna 2013 v 20:43
Hezký večer. Na blogu pořád nebyli popisy postav a herců Sladkého života Zacka a Codyho, takže jsem se to teď rozhodl změnit. Teď už tady najdete komplet všechny postavy i herce.

Leden je na konci, což znamená, že se udělují pololetní vysvědčení. Jaké budou ty vaše? Krom toho zítra končí lednové kolo Nej postavy měsíce. Zatím je však pořadí nerozhodné, takže je dost možné, že anketu tady ještě nechám i během února. Pořadí však ještě můžete zamíchat vy, když budete hlasovat TADY.

Kolem Sladkého života není nové nic. Snad jen to, že v sobotu nás čeká další skvělá premiéra epizody My Oh Maya. Je se tedy na co těšit…


TslOfZaC - Vedlejší postavy

30. ledna 2013 v 20:33

Esteban Ramírez

Hraje ho Adrian R'Mante. Je to hotelový poslíček. Pracuje tvrdě. Má moc rád Zacka a Codyho, tak jako i oni jeho. Esteban není původně američan, co dokazuje i jeho neuvěřitelně dlouhé jméno. S Estebanem si vychází i Maddie, London a také pan Moseby. Často pomáhá chlapcům při jejich lumpárnách.

Arwin HawkhauserHraje ho Brian Stepane. Je to hotelový údržbáž, není však příliš šikovný. Často také pomáhá Zackovy a Codymu při jejich lumpárnách. Neustále vymýšlí šílené vynálezy, které ale nikdy nefungují tak jak mají. Arwin je od začátku zamilovaný do Carey. Dokonce má ve svém kumbálu její oltář. Arwin je sice ulýtlí no dobrý člověk.

TslOfZaC - Carey Martin

30. ledna 2013 v 20:24
Hraje jí Kim Rhodes. Je svobodná matka Zacka a Codyho. Oba má moc ráda. Jelikož už dále nemohli bydlet u babičky, spolu s dětmi přišla do hotelu. Není příliš bohatá a tak pracuje jako hlavní hotelová zpěvačka. I když na své děti nemá moc času, jinak je správnou matkou. O kluky se stará a dobře je vychovává. neumí však vůbec vařit. Carey žije sama, později si však najde přítele, na kterého děti žírli. Pořád se jí snaží dát do kopy s tátou, se kterým se před lety rozvedla. Do Carrey je také celý čas neuvěŕitelně zamilovaný hotelový údržbář Arvin.

TslOfZaC - Marion Moseby

30. ledna 2013 v 20:18
Hraje ho Phill Lewis. Je nervózní a vážný manažer Tipton hotelu. Mluví se širokou slovní zásobu v uhlazeném jazyce, a je často na nervy ze Zacka a Codyho. Jeho opakovaný slogan: "Hodně štěstí" se stal jeho značkou. Miluje špatné vtipy. I když se to vypadá jako když chlapce nesnáší, má je vlastně rád. Svou práci vykonává vždy na 100% a nesnese žádný nepořádek. Pořád se snaží zapůsobit na svého šéfa, pana Tiptona. Je také jakýmsi Londoniným náhradním otcem, kvůli nepřítomnosti Wilfreda Tiptona u výchovy jeho dcery. London ho bere také za svého druhého tátu.

TslOfZaC - Maddie Fitzpatrick

30. ledna 2013 v 20:11
Hraje ji Ashley Tisdale. Maddie je chudá dívka s velikou rodinou. Peníze si sama vydělává tím že pracuje jako cukrářka v hotelu Tipton. Mimoto si také vydělává jako chůva Zacka a Codyho. Krom toho také studuje v církevné škole. Ikdyž se s London, dědičkou hotelu pořád hádají a podpichují, jsou nejlepší kamarádky. Maddie má také moc ráda Zacka s Codym. Zack je do ní dokonce zamilovaný. Maddie je milá, upřímná a pořádná. V 1. řadě má Maddie vztah s plavčíkem, brzy však zjišťuje že to s ním nemá cenu. Maddie také umí zpívat, svůj talent ale nijak nepropaguje.

TslOfZaC - London Tipton

30. ledna 2013 v 20:02
Hraje ji Brenda Song. Je dcera Wilfreda Tiptona, multi-miliardáře, který je vlastníkem Tipton řetězců hotelů, včetně Bostonského Tipton hotelu a SS Tipton. Je popisována jako nechápavá, rozmazlená, naivní a často úplně "blbá" holka. Když je šťastná, obvykle zatleská, opakovaně skáče nahoru a dolů, zatímco křičí svou hlášku: "Yay me" (v české verzi: "Sláva mi"). London žije v hotelu v královském apartmá se svým milovaným psem Ivanou. Jednou však na vlastné kůži okusí jaké je to být chudým, když je díky chybě otce nucená bydlet na čas u Maddie. London každého ponižuje a myslí si, že ona je ta nejhezčí a nejúžasnější dívka, no mnoho krát klukům i Maddie pomáha. Její otec na ní nikdy neměl čas a tak bere za svého druhého otce pana Mosebyho. I když to nedává na jevo, London má dobré srdce.

TslOfZaC - Zack Martin

30. ledna 2013 v 19:55
Hraje ho Dylan Sprouse, miluje zábavu, sport, je nepořádný a nezralý z dvojčat. Ve škole se dobře neučí, častokrát se díky špatným známkám a lží o nich dostává do nesnází. Je zamilovaný do hotelové cukrářky a jejich chůvi Maddie, která je však o 2 a půl roku starší, což je jedinou překážkou. Meddie ho má taky svým spůsobem ráda. I když Zack miluje jedine Maddie, žádné holce neřekne ne. Ve druhé řadě se také spřátelí s Jenicce a Jesiccou. I když je navenek drsňák mnohokrát ukazuje i svou hezkou stránku.

TslOfZaC - Cody Martin

30. ledna 2013 v 19:39
Hraje ho Cole Sprouse, je sladký, inteligentný, moudrý a citlivý z dvojčat. Cody se dobře učí, je přímo nejlepší student. Nejdou mu jenom sporty. Cody je o deset minut mladší než Zack. Cody umí také dobře vařít a je pořádný. Ve druhé řadě se spřátelí s Jenicce a Jesiccou, později má vážnější vztah s Barbarou. Se Zackem se neustále hádajá a poštuchují, no zároveň tvoří dobrý tým.


TslOfZaC - ostatní herci

30. ledna 2013 v 16:35

Adrian R'Mante

Matthew Timmons (narozený 3.2.1978 v Tampa v USA) je americký herec známý hlavně pro jednu z vedlejších postav seriálu The Suite Life of Zack and Cody od Disney Channel, hotelového poslíčka Esteban. Také se objevil v jedné epizodě spin-off tohoto seriálu The Suite Life on Deck.

Brian Stepanek


Brian Stepanek (narozený 6.2.1971 - 41 let) je americký herec nejlépe známý pro jeho roli Arwina v Disney seriálu The Suite Life of Zack and Cody. Dále se objevil také ve filmu Transformers v roce 2007. Také měl vlastní 5-minutový komediální seriál na Disney channel vysílaný během reklam - Brian O'Brian.