Rockeři na moři

21. listopadu 2012 v 14:37
Epizoda Rockeři na moři je crossoverem seriálu Sladký život na moři a seriálu Jsem v kapele. Tato epizoda patří oficiálně seriálu Jsem v kapele. Kdyby patřila ke Sladkému životu na moři, časavě by patřila asi do třetí série.

Děj: Tripp přijde s informací, že v Los Angeles má zastávku parník S.S. Tipton. Kdyby se kapela na parník dostala a zahrála pár hitů majitelovi lodi, panu Tiptonovy, měli by velkou šanci, že je nechá koncertovat v jedné ze svých arén. Překážkou je však cena palubních lístků. Ash zná způsob jak se na loď dostat. Pořádá svého starého kamaráda, nyní manažera lodi Mosebyho, ten je však přichýlit na lodi odmítá. Dostávají se tam nakonec náhodou, když si je zmýlí s bratři Courikaczkovými, kteří jsou zatím v nedohlednu.To ovšem netušili, že bratři Courikaczkovy jsou lupiči a jde po nich policie. Jelikož si myslí že bratři Courikaczkovy jsou Ash, Burger, Darek a Tripp, jdou po nich. Narážejí na Zacka a Codyho, kteří se jim snaží pomoct.

Celá epizoda
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucie Hurtová Lucie Hurtová | E-mail | 21. listopadu 2012 v 15:34 | Reagovat

Jsem v Kapele můj nejloblíbenější Disney seriál a miluju tu epizodu :-) ale škoda je že už Jsem v Kapele u nás skončil :-( byl to fakt skvělí seriál :-(

2 Verča Verča | 22. listopadu 2012 v 20:15 | Reagovat

Nejvtipnější epizoda :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama