Co je nové?

22. listopadu 2012 v 17:20 |  Novinky
Tak mám opět pár novinek. To že 3. série začne je už téměř 100% Jak jsem říkal, to že je v tipech je moc dobré znamení, a nejnověji to napsal i blog Tsl-ondeck.blog.cz. Takže zřejmě vážně na přelomu roku 2012 a 2013, konkrétně 29.12. se můžeme těšit na start 3. řady Sladkého života na moři v ČR. A co dál? V úterý proběhla na TV JOJ Plus Slovenská premiéra epizody Kouzelníků z Waverly Blízké setkání, která je Crossover se Sladkým životem. A co Slovenský dabing? No na Bailey to celkem i šlo, London a Moseby ještě jak-tak ale Zack a Cody vůbec! A taky se mi nelíbilo, že London neříkali "Landn" jako u nás, ale tak jak se to píše "London". A co vy? Sledovali jste epizodu? A když už jsme při těch Crossoverech, tady na blogu přibyla rubrika právě s crossoverami. Určitě jste si to všimli. Od teď tady najdete ne jen celé epizody a popisy normálních epizod Sladkého života na moři ale i popisy a celé epizody speciálních epizod Crossoverů, ve kterých se Sladký život oběvoval. A co se týče toho překvapení, o kterém jsem mluvil, ještě vám neřeknu co to je, ale během víkendu, nebo začátkem týdne už bude odhaleno. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | 22. listopadu 2012 v 20:12 | Reagovat

Už se moooc těším na 3. řadu :-) :-) i na to překvapení. A Wizards jsem sledovala, bylo to super až na ten slovenský dabing. Byl to pro mě nezvyk. :-D

2 Lucie Hurtová Lucie Hurtová | E-mail | 23. listopadu 2012 v 16:04 | Reagovat

Jak jsem říkala ráda bych sledovala tu epizodu spojenou se Sladkým životem ale bohužel ten kanál nemáme :-( takže to je celkem škoda al jinak už se na to překvapení strašně těším. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama