Duben 2012

Nové stránky TSL-Movie

30. dubna 2012 v 21:32 Novinky
Hezký večer všem. Jak jste si mohli všimnout Slakdý život Film dostal novou podobu. Tedy novou podobu na tomto blogu. Stačí se podívat SEM a nové stránky uvidíte. Tak co? Líbí se vám? Takovou podobu dostanou v nejbližší době i stránky Sladkého života na moři a Slakdého života Zacka a Codyho. Dále mám na vás prosbu. Jsem v další soutěži, v SONP. Budu rád pokud mě podpoříte svým hlasem TU, ale pokud máte jiného favorita, rozhodněte se sami. Zítra se tu toho snad objeví dost. Zřejmě tu už bude i zmiňovaná nová stránka Sladkého života na moři. Tak všem přeji krásný večer a zároveň i Dobrou noc :-)


Tsl-movie - Celý film v AJ + CZ titulky

30. dubna 2012 v 20:29Autor: Washek - tsl-ondeck.blog.cz
Titulky spustíte kliknutím na ikonku CC dole na videu (Vedle ikonky "změnit kvalitu")


Tsl-movie - O Filmu

30. dubna 2012 v 20:09


Nová dobrodružná komedie se odehrává v období jarních prázdnin. Cody (Cole Sprouse) dostane příležitost podílet se na prestižním programu - stáži, ale má malinký problém . Bailey (Debby Ryan) jeho přítelkyně, s ním plánovala krásné prázdniny, a je na něj dost naštvaná když se dozví že má jiné plány, a ničí tím jejich poslední společné prázdniny před maturiotu. Nicméně, když dvojče Zack (Dylan Sprouse) zničí vědecké vybavení za miliardu-dolaru, Cody je vyhozen z programu. Brzy poté se bratři připojí k náhradnímu projektu Gemini (Blížency)- high-tech výzkumné centrum studium dynamiky mezi dvojčaty. Bailey najde dopis, který jí Cody chtěl ještě pro odchodem darovat, no dopis ztratil. Konenče mu odpouští, Když zjišťuje že na stáž šel jen proto aby spolu mohli jít na vysokou - Yale. Spolu s London (Brnda Song) a Woodym (Matthew Timmons) zjišťují že vedoucí programu Gemini dělá na dvojčatech pokusy a tak se snaží Codyho a Zacka varovat. Dvojčata se tedy dostávají do velikého nebezpečí.

Dvojčata se ocitnou propojení tak,jak nikdy předtím: Když jedno z dvojčat pocítí myšlenku nebo pocit, druhé dvojče to cítí také. Chlapci si tedy poprvé "vidí z očí do očí" , staví se větším nebezpečím, než si to kdy mohli představit.Je na Bailey, London a Woodymu aby své kamarády zachránili.

Premiéry červen 2012

29. dubna 2012 v 21:17 Disney Channel

Ačkoliv červen se zdá ještě daleko, a v podstatě je ještě daleko premiéry už jsou tady. Disney channel nás tentokrát nenechal dlouho čekat. Tento měsíc nás Disney channel potěší i tím, že žádný seriál nezůstane bez premiér. Tedy kromě seriálu Jsem v kapele a seriálu Zeke a Luther. A to nejlepší je že Tento měsíc bude konenče v ČR odvysílána i dvojitá epizoda Sladkého života Lost at Sea, nebo Ztraceni na moři. Seriály Na Parket! Jessie, Královská Dvojčata a Nakpni toi budou mít 4 premiéry, Slakdý život a Charlie 3 premiéry a Farma RAK 2 premiéry. Více v Celém článku.

Co nás čeká v červnu?

29. dubna 2012 v 14:51
Ahoj. Včera tu nic nebylo, i přesto že byla sobota a v sobotu tu vždy jsem. Včera jsem byl totiž celí den pryč. Objvil se program na červen, s čehož jsem velmi překvapen, protože ještě není ani květen, ale zároveň jsem rád. Protože jsem tu nebyl nemohl jsem ho pochopitelně zpracovat. Dnes večer se tu snad objeví. Teď vám jen mohu přibližně říci, co nás čeká. Každého určitě potěší premiéry Sladkého života, protože v červnu budou mít premiéru dvě dlouho očekávané epizody. Tak se tedy máte na co těšit. Tak večer. Zatím ahoj!


Najdi 10 rozdílů! (04)

26. dubna 2012 v 19:00 Najdi 10 rozdílů!
Po štrvté je tu soutěž najdi 10 rozdílů. Myslím že každý chápe pravidla této soutěže. Do komentářů napište rozdíly, které jste našli + koho chcete na diplom.


Vyhodnocení kontroly a náběru AFFS

23. dubna 2012 v 20:55
Myslím že kontrola a naběr tady byla už dost dlouhou dobu na to, aby se stihli zapsat všichni, který chtěli. V celém článku najdete vyhodnocení a ke každému novému AFFS i pár slov. Tak rychle na Celý článek.

Diplomy za 4.bleskovku

23. dubna 2012 v 19:18
Máme tady diplomy za 4.bleskovku a dva diplomy jsou ještě za 3. bleskovku. Všechny najdete v celem článku.


Půl roku s blogem

21. dubna 2012 v 21:30 | PuLo |  Novinky
Je to tak! tento bog už je tu s námi 6 měsíců. Je to pouze půl roční výročí, takže žádné velké oslavy neplánuji. Při této příležitosti vám ale dávám prostor, abyste se vyjádřili nebo zeptali. Do komentářů pište vaše otázky a názory. Pokud vás něco zajímá zeptejte se. Pokud máte nějakou poznámku, napište ji. Klidně pište i co si celkově myslíte o tomto blogu. Pište co vás jen napadne. Později si všechny otázky a názory přečtu a zpíšem odpovědi. Počet otázek a poznámek je neomezený. Klidně je napište i 100. :-D Tak se pusťte do toho.