Vedlejší postavy

5. ledna 2012 v 18:42

Woody Fink

Hraje ho Matthew Timmons. Je z Clevelandu, Ohio, je Codyho spolubidlící na SS Tipton. Je známý, tím že je chaotický a zmatený a má špatné známky ve škole.

Marcus Little


Hraje ho Doc Shaw. Je bývalá pěvecká senzace Lil 'Little, která přijde na palubu SS Tipton. Poté, co se změnil jeho hlas, ztratil svou slávu a kariéru. Věnuje se Seven Seas High a sdílí pokoj se Zackem. Marcus žil v Atlantě v Georgia, jak je uvedeno na jeho šerpě v díle "The Beauty and the Fleeced". Poprvé se objevuje v druhé sezóně v epizodě "Roomies". Je zamilován do London, ale je zřejmé, že je docela naivní. Často totiž věří Woodyho báchorkám.Emma Tutweiller

Hraje ji Erin Cardillo. Je jeden z učitelů na Seven Seas High škole na palubě SS Tipton. Emma je velmi nadšená své práci, ale je často frustrovaná Codym a Bailey. Sice je považuje za své nejlepší studenty, ale často ji přerušují, aby ji opravili a řekli něco, co chtěla říct ona. A Zack, London, a Woody jsou její nejhorší studenti.

Maya Bennet


Hraje ji Zoey Deutch. Na lodi pracuje jako servírka pomáhá Zackovi roznášet nápoje. Zack je zřejmě poprvé zamilován, a to právě do ní. Ona mu vše opětuje, ale až po delší době, protože nejdřív ho pořád odmítá. Do seriálu přichází až ve třetí sezoně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vasanda vasanda | 7. ledna 2012 v 15:27 | Reagovat

mas tam zpoustu chyb ale jinak dobrej popis

2 the-suite-life-cz the-suite-life-cz | Web | 7. ledna 2012 v 19:21 | Reagovat

Díky za napomenutí. Už jsem to opravil. Snad je to už v pořádku ;-)

3 Dadata Dadata | 8. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

..co chtěl říct ona...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama